סקירת שירותים לחתולים

כך תבחרו את השירותים המתאימים ביותר לחתול שלכם

בין אם מדובר בארגז פתוח או סגור של חול לחתול, חברת מודרנה מספקת לכם את המוצרים האיכותיים ביותר. בבלוג זה נסקור את השירותים השונים ונסייע לכם לבחור את ארגז החול המתאים ביותר לחתול שלכם.

קצת על מודרנה

מודרנה הינה חברה בלגית, הידועה כיצרנית פלסטיקה באיכות גבוהה במיוחד לצרכי חיות מחמד ובפרט, בתחום השירותים לחתול. חברת מודרנה משקיעה מחשבה רבה בעיצוב השירותים כך שיענו על צרכי החתול ויתנו לו מענה נוח ידידותי ובטיחותי, לצד הבנת צרכי הבעלים ששואף לבית נקי, אסטתי ונעים ודוגמה טובה לכך היא השירותים הפינתיים לחתול, או השירותים המיוחדים למניעת פיזור חול. זאת ועוד, חברת מודרנה חרטה על דגלה את נושא איכות הסביבה ומשקיעה כסף רב בפיתוח מוצרים חזקים ועמידים מחומרים שאינם רעילים וניתנים למחזור.

ועכשיו על השירותים...

ראשית, ישנם סוגים רבים של שירותים לחתולים באיכויות שונות ובעיצובים שונים. כאשר אתם בוחרים שירותים לחתול, נסו לשלב בין הצרכים שלו והתהגותו הטבעית של החתול ובין הצרכים שלכם כבעלים. כדי שתוכלו לבחור את המוצר המתאים ביותר, סקרנו עבורכם את מיטב השירותים של מודרנה.

מדובר בשירותים ללא מכסה המשמשים כארגז חול. השירותים הפתוחים מתאימים בעיקר לגורים שעדיין קשה להם להיכנס לשירותים סגורים והם יכולים גם להתאים לשלב ההסתגלות הראשוני של חתול לבית חדש ולחיים בבית. ייתרון נוסף הוא המחיר הזול – מגיע ב-3 גדלים:

  1. שירותים פתוחים מודרנה – קטן: 40₪ | מידות:12.3X30.9X43 ס"מ.
  2. שירותים פתוחים מודרנה – בינוני: 45₪ | מידות: 13.8X37.6X50 ס"מ.
  3. שירותים פתוחים מודרנה – גדול: 69₪ | מידות: 15.7X43.4X57 ס"מ.

שירותים סגורים לחתול שהתחתית שלהם היא בעצם השרותים הפתוחים והחלק העליון שלהם נפתח כלפי מעלה לניקוי קל של החול. מעצם היותם שירותים סגורים הם כמובן, מונעים התפזרות גרגרי חול ביעילות רבה יותר מהשירותים הפתוחים ובנוסף, מתאימים לגורים בתהליכי גדילה כיוון שהמפתח של השרותים נמוך יחסית. מגיעים עם ידית נשיאה ופילטר לנטרול ריחות. ניתן להשיג בשני גדלים: גודל בינוני לחתול קטן-בינוני עד 5 ק"ג וגודל ג'מבו שיכול להתאים לחתול גדול יותר או ל-2 חתולים קטנים.

  1. שירותים סגורים לחתול עם פתח עליון מודרנה – קטן: 140₪ | מידות: 37.7X38.8X50.2 ס"מ.
  2. שירותים סגורים לחתול עם פתח עליון מודרנה – ג'מבו: 180₪ | מידות: 1.5X43.9X57.8 ס"מ.

עיצוב מיוחד המותאם למי שמעוניין למקם את השירותים באופן אסתטי בפינת הבית. מבחינת המפרט דומים לשירותים הסגורים עם הפתח העליון: גם הם מתאימים לחתול ששוקל עד 6 קילוגרמים ויכולים להתאים גם לגור. מגיעים עם ידית אחיזה ופילטר פחם לנטרול ריחות. מחיר השירותים הוא 130₪ | מידות: 36.4X44.4X56.3 ס"מ.

השירותים העגולים לחתול מרווחים יותר מהשירותים בעלי הפתח העליון, ומגיעים בשני גדלים: בינוני – לחתול בוגר בינוני עד 6 ק"ג וג'מבו – לחתול גדול, או ל2-3 חתולים. השירותים העגולים פחות מתאימים לגור חתולים, כיוון שהמפתח גבוה יותר ופחות נוח לשימוש של גור. מצד שני, המבנה מונע פיזור חול באופן טוב יותר. השירותים מגיעים ללא ידית נשיאה, כוללים פילטר פחם לנטרול ריחות ומחירם זול ומשתלם.

  1. שירותים סגורים עגולים לחתול מודרנה – בינוני: 100₪ | מידות: 40.3X39.1X54.5 ס"מ.
  2. שירותים סגורים עגולים לחתול מודרנה – ג'מבו: 230₪ | מידות: 46.4X49.7X65 ס"מ.

דגם מיוחד ומומלץ במיוחד עם כניסה עילית ומבנה המותאם למניעת פיזור חול – מונע 80% מהפיזור ומעניק לכם בית נקי מחול חתולים. השירותים מתאימים לחתול בוגר בינוני-גדול שמשקלו עד 7 ק"ג. השירותים אמנם מונעים באופן מיטבי פיזור חול, אך הם יעילים פחות בנטרול הריח ולכן כדאי למקמם הרחק מהסלון או מחדר השינה ולשים אותם באזור מאוורר. מחיר השירותים הוא 149₪ | מידות: 38.3X39X59 ס"מ.

שמחנו לפרט ולסקור את השירותים האיכותיים לחתול שיש למודרנה להציע. אנחנו מקווים שבעזרת בלוג זה תוכלו להתאים את השירותים המתאימים ביותר לחתול שלכם. כתבות נוספות תוכלו למצוא בבלוג שלנו.

מאמר זה נכתב ע״י צוות בראונפילד- חנות חיות בתל אביב

השארת תגובה