גוסבי אקסלוסיב

 מרגישים     מבינים את הכלב שלך

אקסלוסיבי. ייחודי.

סדרת האקסלוסיב של גוסבי מיוצרת ממבחר עשיר של בשר נקי, ירקות, פירות וקיטניות טריים לצד כמות קטנה של אורז איכותי המבושלים בטמפרטורה נמוכה (עד 90 מעלות) לשמירת הערכים התזונתיים ותוך השגת טעימות יוצאת דופן ונעכלות מירבית (94% מינ׳). בכך אנו מבטיחים מענה תזונתי לכל צרכיו של הכלב!

0
פורמולציות מותאמות אישית
0
אחוזי נעכלות
0
מעלות צלזיוס
0
אחוז רכיבים טבעיים

כל כלב בעל צרכים ותכונות ייחודיות.  לכן פיתחנו מגוון רחב של פורמולציות למתן מענה תזונתי לכל כלב וכלב בהתאם לגודלו, גילו ולצריכה האנרגטית שלו

בחירה של בשר איכותי וירוקות ופירות טריים המבושלים בתהליך איטי, מבטיחים רמת נעכלות חסרת תקדים- 94%!

תהליך ייצור המזון נערך בהשראת שיטות הבישול המסורתיות- בישול איטי בטמפרטורה נמוכה (עד 90 מעלות) השומרות על הויטמינים והמינרלים החיוניים לתפקוד מיטבי של הגוף.

אנו מאמינים כי כל מה שהכלב זקוק לו נמצא בטבע. אנו מתחייבים להשתמש ברכיבים טבעיים בלבד בכל המזונות שבסדרת האקסלוסיב לבריאות ולטעימות מיטבית.

נגן וידאו

אורז כדגן יחיד

האורז נחשב מקור איכותי לפחממה שכן הוא מכיל רמות גבוהות של ויטמינים ומינרלים, מסייע לתהליך העיכול, מפחית את הכולסטרול הרע בדם, תורם לבריאות העור ועוד. במידה והכלב שלכם לא רגיש לדגנים, אפילו מומלץ לשלב בתזונה אורז בצורה מאוזנת כדי להנות משלל היתרונות שלו. בנוסף, לאור העובדה שכל הטעמים בסדרת האקסלוסיב מכילים דגן יחיד, הדבר מאפשר לגוון בין הטעמים השונים, ללא צורך במעבר הדרגתי ומבלי לחשוש מהפרעות במערכת העיכול או מאלרגיות. 

"אם אנחנו לא אוכלים את אותו הדבר כל יום,                 למה לצפות את זה מהכלב שלנו?"

יותר גלוקוזמין, יותר כונדרויטין

גלוקוזמין וכונדרויטין הם הבסיס לשמירה על בריאות המפרקים. כל סידרת האקסלוסיב מכילה שפע של פירות ים בעלי תכולה גבוהה של גלוקוזמין וכונרויטין כדי שהכלב או הכלבה שלך יוכלו לעשות מה שהם אוהבים, בכל שלב בחיים.  

אומגה 3 ו-6: חומצות שומן מאריכות חיים

אומגה 3 ו-6 הן ממש חומצות פלא אשר לוקחות חלק חשוב במגוון רחב של תפקידים בגוף.  בכל סידרת האקלוסיב של גוסבי ישנם שלושה דגים כחולים – אנשובי, מאקרל וסרדין לצד שמן סלמון ושמן פשתן, אשר מעשירים את המזון בתכולה גבוהה של אומגה 3 ו-6 ובכך שומרים עוד יותר על בריאות כלבכם.

פרוביטל- הנוסחא שמשנה את כללי המשחק

כל סדרת האקסלוסיב של גוסבי מעושרת בפורמולה המרכזת סדרת צמחי מרפא, פירות, ירקות ופירות ים המכילים פרוביוטיקה, נוגדי חמצון, גלוקוזמין (1400 מ״ג \ק״ג) וכונדרויטין (1000 מ״ג \ ק״ג) התורמים למערכת החיסון והדם, מחזקים את העצמות והמפרקים, מונעים גזים וריחות לא נעימים ומספקים את כלל הויטמינים והמינרלים הדרושים לשמירה על בריאות תקינה ואיכות חיים גבוהה. 

הסוד הוא באיזון

תזונה נכונה אינה נמדדת אך ורק בכמויות הבשר או החלבון אלא באיזון נכון של כלל המרכיבים. בשונה מהזאבים שחיו לפני אלפי שנים, הכלב המודרני נחשב כאוכל כל ולכן ניתן ואף רצוי להציע בתפריט היומי תמהיל רחב יותר של פירות, ירקות וקיטניות אשר מספקים את הויטמינים, המינרלים והאנרגיה הדרושה לתפקוד בריא של הגוף. לכן במזונות שלנו אנחנו שמים דגש על איזון נכון בין כמות הבשר לבין שאר הרכיבים ובכך להביא לידי ביטוי את הערכים הגבוהים המצויים בפירות, בירקות ובקיטניות תוך שמירה על הרמות האופטימליות של חלבון/שומן. 

סדרת האקסלוסיב