מטרנל

מתחילים את החיים עם חיוך

כל הבריאות שבאמא.

 הפורמולה פותחה במטרה להעניק לגור תמיכה תזונתית בהיעדר האם או כאשר כמות החלב שלה אינה מספקת.גורים שזה עתה נולדו זקוקים לרמות גבוהות של חלבון ושומן אשר מספקים את כל האנרגיה הדרושה להתפתחות והגדילה המהירה בשלבים הראשונים של החיים.  אבקת החלב של מטרנל מציעה נוסחה עשירה בחלבון, שומן כדי לתת מענה אנרגטי לדרישה זו.  בעצם אנחנו מעניקים את כל הבריאות שיש לאמא להציע רק באבקה.  

דואגים להם.. ממש כמו אמא

האכלת גור כלבים או חתולים דורשת יותר מרק להכין את הבקבוק. פעולות ההכנה לפני האכלה ולאחריה הינן קריטיות, במיוחד בשלבים המקודמים של החיים. לכן, בכדי לאפשר התפתחות תקינה מומלץ לבצע את הדברים הבאים:

– לדאוג לאיזור האכלה חמים ובעל תאורה מעומעמת. 

– לנקות בתנועות סיבוביות את האיזוריים האינטימיים (בטן תחתונה ופי הטבעת) בכדי לאפשר יציאות שכן לגור אין את האינסטינקט הטבעי לעשות צרכים.

– לעסות את בטן הגור בכדי לעודד את פעולת עיכול המזון. 

– אם ניתן, רצוי להאכיל את הגור עם גור אחר ליצירת חיבור רגשי.  

 

הוראות האכלה

גוסבי מטרנל תחליף חלב אם מספק את כל הצרכים של הגור מבחינת שומן, חלבון, ויטמינים ומינרליים. תזונה מלאה ועשירה. הוראות שימוש ראשוני לבקבוק הנקה : הוציאו את הבקבוק ונקו ממנו שאריות אבקה, פתחו את ההברגה והיפכו את הפטמה מתוך הבקבוק. יש לחרוץ X בקצה הפטמה בעזרת סכין, ולהמשיך לנקב במרכז ה-X עם סיכה / מחט / אטב משרדי, בהתאם לגודל, גיל ובהתחשב בקצב היניקה של הגור. לגורים בני יומם יש לבצע חתך קטן, לגורים מגיל שבועיים יש להעמיק את החתך וכן הלאה. בסיום השימוש יש לשטוף את הבקבוק והפטמה היטב משאריות מזון. 

 

דיוק ללא פשרות

למינון של האבקה והמים יש חשיבות גדולה- מעט מידי מים עלול לגרום להתייבשות הגור בעוד שכמות גדולה מים עלולה למלא את הגור בנוזלים שיבואו על חשבון רכיבים אחרים הדרושים להתפתחותו אשר נמצאים באבקה. 

לשם כך הוספנו בקבוק וכף מדידה יעודית בשביל לתת בדיוק את המינון הנכון עבור הגור שלך. 

היחס הנכון הוא כף מדידה אחת של אבקה על כל 50 מ״ל מים