שירותים... רגע של פרטיות

הכל בשביל הנוחות

החתולים שלנו הם לא רק בררנים לגבי האוכל שלהם אלא גם לארגז השירותים שלהם- ויש להם את כל הזכות. אחרי הכל, זו הפינה הקטנה הפרטית שלהם. הם ירצו אותה שתהיה נוחה ומסודרת. גם לנו, בעלי החתולים, נרצה שהפינה שלהם תהיה אסטתית, בעלת עיצוב פונקציונלי כך שתאפשר ניקוי קל וכמובן בעלת פיזור ריחות מינימלי.

כל השירותים שלנו, בין אם הם פתוחים או סגורים, מיועדים לעשות את כל זה! 

שירותים קונספט

כל מה שהחתול שלך צריך

אם חלמתם על פינה ייעודית שתענה על כל צורכי החתול שלכם ה-CatConcept הוא בדיוק בשבילכם! המוצר משלב ארגז שירותים, מיטה מגרש משחקים, ואף ניתן להוסיף עמוד גירוד בצד. אז במידה ואתם מעדיפים שהם לא יצאו החוצה, ה-CatConcept יביא להם את כל הדברים שהם אוהבים לתוך הבית.

שירותים לסינון חול

נוחות אולטימטיבית

טופ- קאט

תכירו את הטופ קאט- שירותים שמשאירים את הכל בפנים! 

הטופ קאט תוכנן למנוע מהחול לצאת החוצה- הוא כולל דפנות חיצוניות גבוהות למניעת פיזור החול וחלק עליון בעל בליטות אשר מונע את הדבקת החול על כפות רגליו של החתול. ניתן להטות את החלק העליון כדי להחזיר את כל החול שנשאר חזרה לארגז ואף להסירו לחלוטין למען ניקיון הארגז ותחזוקתו בצורה קלה ומהירה. 

צעד קדימה של פונקציונליות

מגה סטפ

משקי בית מרובי חתולים או אפילו בתים בעלי כלבים קטנים יכולים לסמוך על Mega Step שיעשה את העבודה. בדומה ל-Top Cat, ה-Mega Step תוכננו בקפידה כדי למנוע פיזור לא רצוי של חול. בעוד שהדופן האחורית הוגבהה, הדופן הקידמית בעלת שפה עם חריצים כדי להשאיר את החול שנדבק לרגלי החתול בטרם הוא עוזב את הארגז.  

לנקות את החול בדרך חדשה

ליפט טו סיפט

נמאס לכם לנקות את השירותים שלהם עם כפות סינון? LIft To Sift. הוא בדיוק המוצר בשבילכם. במקום להתכופף ולהתאמץ, ניתן מהיום לנקות את כל השירותים בשלוש פעולות פשוטות. מערכת הסינון העצמית מורכבים משלושה חלקים- שני בסיסים ומסננת.  כאשר רוצים לנקות את החול, שופכים את כל התכולה מבסיס אחד דרך המסננת לבסיס השני כך שהחול הנקי נשאר ואת כל הלכלוך במסננת זורקים לפח. זה הכל!

מעוצבים

סגורים

השירותים המעוצבים שלנו כוללים את כל הפונקציות הדרושות לשמירה על פינה נקייה עבור החתול. השירותים זמינים בשלושה עיצובים אטרקטיבים ובכך הם מוסיפים עוד טאצ’ דקורטיבי לבית. המבנה הארגונומי, לצד כף הסינון, מאפשר ניקוי קל ומהיר

פתוחים

השירותים המעוצבים הפתוחים מושלמים למי שאוהב להביא מגע אישי ועיצוב מהנה לבית שלו. הם מעניקים תחושת נגישות לחתול ובה בעת שומרים על מרחב לעשיית הצרכים בצורה נוחה. 

שירותים בצבעים

פתוחים

השירותים הפתוחים שלנו הם בעלי עיצוב חכם המאפשר לחסוך מקום בבית מצד אחד, וכמו כן, מסייע לך, בעל החתול, תחזוקה קלה ושמירת סביבה נקייה. שפת השירותים שומרת על החול שלצאת החוצה בעת הימצאותו של החתול, וניתן לשליפה כך שניתן באמצעותו לאבטח שקית ניילון מתחת למצע החול.

סגורים

השירותים הסגורים שלנו מספקים מספיק מקום בפנים ולכן הם מציעים פתרון המבטיח את הפרטיות והנוחות הנחוצים לחתולים גדולים או למשקי בית בעלי מספר חתולים. הם מכילים כף סינון ופילטר מובנים לתחזוקה שוטפת ולנטרול ריחות לא נעימים ובעלי מבנה ייחודי להקל על התנועה של החתול, משלב כניסתו ועד ליצאתו מהשירותים. השירותים הסגורים מגיעים בשני גדלים ומבנים שונים כדי להתאים כמה לדרישותיכם וכמובן ולדרישותם של החתולים.

פתח עליון

צבעים ייחודיים, קצוות מעוגלים וגישה ישירה למצע החול הם המאפיינים הבולטים של השירותים בעלי פתח עליון, הן בגירסה הרגילה והן בגירסה בעלת המבנה הפינתי. הדלת בנויה משני חלקים המאפשרים את הפתיחה הייחודית ובה בעת מאפשרים את פרטיותו של החתול בעת השימוש. השירותים מגיעים עם כף סינון ופילטר מובנה לניקוי ותחזוקה שוטפת.

כפות סינון חכמות

כף סינון אגרונומית

העיצוב הגאוני של כף הסינון הארגונומית הופך את ניקיון השירותים לפעולה פשוטה ומהירה. הידית העליונה מונעת מגע ישיר עם הלכלוך ומספקת יציבות לפעולת הגריפה וניפוי החול. הלהבים הייחודיים מסננים ביעילות את החול ואילו צורת הסל הארגונומית שומרת על הצרכים מליפול חזרה. כך ניתן לגרוף יותר במינימום תנועות!

בנוסף, ניתן להשתמש בכף הסינון ככלי שימושי למזוג אוכל יבש היישר מהשק או ממיכל האיחסון.

שוב, אתם דואגים להם. התפקיד שלנו הוא להקל עליכם כמה שניתן!

כפות סינון בגדלים משתנים

חתולים נחשבים לחיה מאד אסתטית. במידה והשירותים שלהם לא יהיו נקיים הם פשוט יחפשו מקום אחר להטיל את צרכיהם. לכן חשוב לדאוג שמצע החול יהיה נקי כל הזמן. אמנם פעולת הניקיון לא הכי נעימה אך בעזרת כפות הסינון שלנו, היא הופכת להרבה יותר קלה.

כפות הסינון מגיעות בשלושה צורות- כף סינון ג’מבו, כף סינון בעלת מרווחים צרים וכף סינון בעלת חריצים לסידור והשטחת החול לאחר הניקוי.