קולרי הולכה

התכשיט של הכלב שלך

אמנם חברת שפרנגר פונה בעיקר לקהל המאלפים אך היא מייצרת מגוון רחב מאד של קולרים סטנדרטים לשימוש יומיומי הפונים לכלל בעלי הכלבים. הקולרים מורכבים מחומרים האיכותיים ביותר ומיוצרים בטכנולוגיה חדשנית ביותר המאפיינת את חברה למעלה ממאה שנים. 

קולרי ההולכה של שפרנגר הם לא רק כלי עבורכם לשמור אותם קרובים ובטוחים אלא מעניקים להם מראה דקורטיבי מרשים על הצוואר.

קולרי הולכה ממתכת

בדומה לקולרי האימון, גם קולרי ההולכה ממתכת מגיעים במבחר של תרכובות ותהלכי ייצור שונים הבאים לידי ביטוי בצבע ובמראה. לקולרים קיים מנגנון בטיחות המגביל את הידוק הקולר על צווארו של הכלב ולכן ניתן להשאירו על הכלב גם ללא השגחה. 

נותנים לכם את האפשרות לבחור

לעוד קולרי הולכה ממתכת

עם השנים חברת שפרנגר ייצרה מגוון רחב של קולרי מתכת בצורות וגדלים שונים. בנוסף, בכל קולר מתכת ישנם פונקציות ייחודיות המקלות על העבודה השותפת עם הכלב לרבות קליפסים (Nech-Tech) או צבתונים להורדה וחיבור מהיר של הקולר, ריתמות אחיזה ועוד.  

קולרי הולכה ספורטיבים

קולרי ההולכה הספורטיבים מכילים את כל היתרונות של קולרי האולטרה פלוס רק ללא הדוקרנים. ניתן להוסיף או להסיר חוליות במידת הצורך בכדי להתאים אישית את הקולר לכלב שלך ובנוסף ניתן להסיר או להרכיב את הקולר במהירות בזכות מנגנון סגירה/פתיחה מהירה (Nech Tech).   

מעניק מראה יוקרתי לכלב שלכם

לעוד קולרי הולכה ספורטיבים

קולרי ההולכה הספורטיבים מגיעים בשלל הצבעים המאפיינים את החומרים שבהם חברת שפרנגר עושה שימוש לרבות נירוסטה, קוראגון, נירוסטה שחורה ועוד. בנוף הקולרים מגיעים בווראציות שונות המשתנים בהתאם לצרכים של המאלף לרבות קליפס Tech-Nech, ידית אחיזה, כיסוי ניילון ועוד. 

קולרי הולכה מעור

קולרי העור של שפרנגר ממתאפיינים לא רק באיכות שנשמרת לאורך שנים אלא גם בצבעים עזים שלא ניתן להתעלם מהם. לא רק שהם נראים טוב על הכלב שלך אלא שומרים עליו בטוח בלילה מפני מכוניות מפני שהם מחזירים אור. לקולרים מנגנון  סגירה/פתיחה מהירה (NECH TECH) לנוחות השימוש שלכם הבעלים. 

החופש לבחור את הצבע שיתאים להם

לעוד קולרי הולכה ספורטיבים

קולר ההולכה מעור מגיעים בחמישה צבעים זוהרים. בצעים הבהירים יותר מאפשרים את אפקט הבטיחותי של החזרת האור בעוד שהצבעים הכהים מעניקים מראה יוקרתי ומשתלבים טוב בצבעים של הפרווה.