פרסקו כלבים

שפע של טעם בארוחה אחת מלאה

כל מה שהכלב שלך צריך

סידרת פרסקו כלבים פותחה על מנת להעניק לכלב שלך את כל מה שהוא צריך, במעדן אחד מושלם. המזון מיוצר במפעל לייצור מזון של בני אדם ומשלב בתוכו ירקות, פירות וכמובן בשר באיכות הכי גבוהה. בכדי להשיג טעימות יוצאת דופן, המזון מבושל בשיטת "הבישול העצמי"- בישול כל המרכיבים בתוך הציר של עצמם, ללא הוספת חומרים משמרים או חומרים מלאכותיים. בכך, הטעם והבריאות ניפגשים… בארוחה אחת מלאה!

נגן וידאו

בריאות הפה

כל המעדנים מכילים אצות ים בעלי אפקט הדנטל למניעת פלאק בשיניים וריח רע מהפה.

בקרה על הייצור

המזון מבושל במפעל לייצור מזון לבני אדם. כך אנחנו מבטיחים בקרה על ייצור המזון בסטנדרטים הכי גבוהים בעולם.

חומרים טבעיים בלבד

ללא חומרים משמרים. ללא חומרי טעם וריח. ללא הנדסה גנטית.

עושר של מרכיבים

המעדנים מכילים שפע של פירות, ירקות ובשר טרי בכדי לספק את כל הצרכים התזונתיים של הכלב שלך.

כשהטעם והבריאות ניפגשים

רמת הלחות הגבוהה במזון (למעלה מ-70%) ושיטת הבישול הייחודית (בישול בציר של המזון עצמו) מאפשרים להוציא את כל הטעמים החזקים ברכיבים החוצה תוך שמירה על רמת שומן מאוזנת וללא הפכתת קלוריות מיותרת. לכן המעדנים שלנו יכולים להוות פתרון מצוין לכלבים שהתרגלו לאכול מזון של בני אדם או להחליף תזונה טבעית. 

אז בפעם הבאה שהכלב שלכם מתחנן לטעום מהאוכל שלכם, פשוט תתנו לו פרסקו!

חיי מדף ארוכים.. ללא חומרים משמרים

מזון רטוב נוטה מטבעו להתקלקל מהר יותר מאשר מזון יבש. בכדי לשמור על תאריך תפוגה ארוך, חברות המזון נוטים להוסיף חומרים משמרים, לרוב מלאכותיים. בסדרת מעדני פרסקו הצלחנו לשמור על תאריך תפוגה ארוך. (36 חודשים) מבלי לשלב חומרים משמרים על ידי ביצוע עיקור (סטריליזציה) כחלק מתהליך הבישול. בשלב העיקור אנחנו מחממים את המזון לטמפרטורה מדויקת לזמן קצוב ולאחר מכן מקררים את המזון במהירות. תהליך זה משמיד את כל החיידקים המצויים בו תוך שמירה על הערכים התזונתיים. ממש כמו חלב עמיד.  

כמויות האכלה ​

המעדנים של פרסקו נהדרים בשביל האכלת הכלב לבדם, אך אנחנו ממליצים גם לשלב אותם יחד עם המזון היבש שלנו- האקסלוסיב. בשביל זה בנינו בשבילכם מספר תוכניות האכלה, ממש כמו שאנו בני האדם הולכים ליועץ תזונתי, בכדי לסייע לכם להגיע לתוצאות הרצויות תוך זמן קצר. 

המבחר שלנו