מדיטראניאן נטורל

מדיטראניאן נטורל הספרדית שמה לעצמה מטרה לייצר מזון וחטיפים באיכות הגבוהה ביותר לכל סוגי החתולים והכלבים. האהבה שלנו לחיות מחמד הביאה אותנו ללמוד ולחקור את הצרכים, הדרישות והציפיות שלהם ובכך להציג שפע של מוצרים שיבטיחו מענה בריאותי ולא פחות חשוב… הנאה וסיפוק. 

מדוע אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים?

בכל יום מחדש אנחנו קמים עם תחושת אחריות לספק את הטוב ביותר בהתבסס על שלוש הנחות מוצא:

– לכל הכלבים והחתולים מגיע בית חם ואוהב, פשוט להיות חלק מהמשפחה.

– לכל הכלבים והחתולים מגיע את רמת חיים הגבוהה ביותר המשלבת בריאות ותזונה מאוזנת.

–  לכל הכלבים והחתולים מגיע להיות מאושרים.

עמודי התווך שלנו

מחקר ופיתוח

חדשנות היא המפתח להגשים ולהוציא לפועל את ההתחייבות שלנו לתת את הטוב ביותר. אך חדשנות היא תוצר של למידה ארוכה ולכן מחלקת המחקר והפיתוח שלנו (R&D) פועלת בשיתוף פעולה מתמיד עם האוניברסיטאות הטובות ביותר בכדי לשפר את המתכונים המסורתיים שלנו ולפתח מתכונים חדשים הנובעים מתוך הבנה של הצרכים והציפיות של חיות המחמד.

ייצור

כל החטיפים שלנו מבושלים בציר הטבעי שלהם. לכן כדי שתהליך הבישול יצליח ושהטעם הטוב ישמר, אנחנו מפקחים על כל שלב ושלב בתהליך הייצור: מבחירת חומרי הגלם השונים ועד לשלב האריזה- הכל נעשה במטבח שלנו!

לצד זאת, אופן הבישול הינו שלב קריטי לקראת הגעה לתוצאה הרצויה.  אנחנו מבשלים את המוצרים שלנו בטמפרטורה נמוכה לאורך זמן בכדי לשמר על הטעם הטוב ועל הערכים התזונתיים בחומרי הגלם השונים.

עצם העובדה כי כל שלבי הייצור נעשים בבית שלנו מבטיחים תזונה ים תיכונית מאוזנת- הנכונה ביותר עבור הכלב והחתול שלך.

רכיבים בסטנדרט הכי גבוה

בשבילנו חטיפים ומזון הם יותר מרק לספק לכלב או לחתול שלכם הנאה רגעית, אלא להעשיר אותם בבריאות ורווחת חיים. מתוך המחשבה הזאת, החלטנו כי כל המוצרים שלנו יכילו אך ורק חומרי גלם האיכותיים והמשובחים ביותר: עוף, הודו, חזיר, בקר וכבש לצד סלמון טונה וסרדינים, וכמובן ללא חומרי לוואי הבשר. מעבר לטעם הנהדר שהטבע מספק לנו, כל חומרי הגלם הללו הם מקור נהדר לכל חומצות האמינו הדרושות לבריאות מיטבית. 

הבטחה

אנחנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר: ISO 22000:2005

מס׳ הרישום של החברה שלנו בתקן היא: ESP03076002 & S03076001

המוצרים שלנו