חברת גוסבי הקטאלונית היא יצרנית מזון לחיות מחמד אשר שמה לעצמה מטרה לספק שביעות רצון מוחלטת להולכי על ארבע ובעליהם באמצעות מענה תזונתי ברמה הגבוהה ביותר ללא התפשרות על איכות ואמינות. בשבילנו, לייצר עבורכם את המזון הכי אכותי שיש היא הדרך שלנו להוקיר לכם תודה על אהבה והטיפול המסור שלכם בחיות מחמד.

המסירות שלנו אליכם אינה עוד יעד שהצבנו לעצמו...

היא הסיבה לקיומנו.

איכות

איכות היא העיקרון המרכזי שלנו אותו אנחנו משמרים בכל אחד ואחד ממוצרינו. חומרי הגלם שאנחנו בוחרים הינם חומרים הגלם האיכותיים ביותר המופקים בחבל הים התיכון והאוקיינוס האטלנטי אשר עומדים תחת הפיקוח הקפדני של האיחוד האירופי.

פיקוח

אנחנו מבשלים את כל המזונות שלנו אך ורק במפעלים בבעלותנו. לכן, יש לנו את היכולת לפקח על כל תהליך הייצור, משלב בחירת חומרי הגלם ועד לאריזת המוצרים. כך אנחנו יכולים להבטיח לכם שביעות רצון מיטבית

שיטת בישול

אנחנו גאים בשיטת בישול המסורתית שלנו המציעה בישול איטי בטמפרטורה נמוכה. השיטה הזו. מאפשרת לשמור על הויטמינים והמינרלים השונים מבלי לפגוע בהם. בנוסף הבישול מתחלק לשלושה שלבים כאשר בכל שלב אנו מוסיפים עוד קבוצת רכיבים אשר דורשת זמן בישול ספציפי. בכך אנו מעניקים לכל רכיב ורכיב את הצומת לב המגיע לו.

אין כמו גוסבי

אנחנו לא מייצרים מותגים אחרים (פרייבט לייבל) ולכן כל הפורמולות שלנו הם יחודיים ובלעדיים רק לנו.

כבוד לבעלי החיים

אנחנו מאמינים שבעלי חיים הם יצורים בעלי רגש, ממש כמונו בני האדם. לכן צריך לכבד את זכויותיהם. אנחנו בגוסבי אף פעם לא ביצענו ולעולם לא נבצע ניסויים בבעלי חיים בשלבי המחקר, הפיתוח והייצור ואף קיבלנו תעודת הכרה מהארגון הגדול בעולם לזכויות בעלי חיים בשל כך.

100% שקיפות

אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה של כל המוצרים שלנו בצורה הכי ברורה שיש?

למה?

כי מדובר בחברים הכי טובים שלנו

 תזונה היא המפתח לבריאות ואיכות חיים. כשזה מגיע לכלבים ולחתולים שלנו, חובה עלינו לדעת מה אנחנו מכניסים להם לפה. 

כי יש לנו במה להתגאות

המזונות שלנו עשירים במגוון רחב של רכיבים טבעיים מן החי ומהצומח. אנחנו יותר מגאים להציג אותם בצורה הכי ברורה שיש.

מהטבע ישר לצלחת

אנחנו מאמינים שמזון על בסיס טבעי הוא לא רק בריא יותר אלא גם טעים יותר. הטבע נותן לנו את כל מה שהם שזקוקים לו. אנחנו רק צריכים לקחת את מה שהוא מציע לנו ולהרכיב את הפורמולה המושלמת עבור הכלב והחתול שלכם. 

זה בדיוק מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב!

״תן למזון שלך להיות הרופא שלך והרופא שלך יהיה מזונך…״ היפוקרטס 


 

הציטוטס של היפוקרטס, אבי הרפואה המודרנית, מסכם בהחלט את החזון שלנו: תזונה נכונה = בריאות + איכות חיים. במזון שלנו, אנו משלבים צמחי מרפא מובחרים לחיזוק המערכת החיסונית בגוף ולשמירה על תפקוד הלב ומערכת הדם. 

"תן למזון שלך להיות הרופא שלך, והרופא שלך יהיה מזונך"…

היפוקרטס

הציטוט של היפוקרטס, אבי הרפואה המודרנית, מסכם בהחלט את החזון שלנו: תזונה נכונה = בריאות + איכות חיים. במזון שלנו, אנו משלבים צמחי מרפא מובחרים לחיזוק המערכת החיסונית בגוף ולשמירה על תפקוד הלב ומערכת הדם.

הסדרות שלנו

כלבים

חתולים

איפה ניתן למצוא אותנו?

gosbi enviroment

גוסבי והסביבה

זאת האחריות של כולנו לשמור על הבית שלנו.

שאלות נפוצות

גוסבי מציעה מגוון רחב של מזונות אשר בעלי יתרונות פונקציונליים יחודיים אשר נותנים מענה לכלב או לחתול בהתאם לשלב בחיים, לגזע, או לרגישויות מסוימות. בדף ״חנות״ ניתן לבצע פילטור של המזונות לפי הפרמטרים האלו בכדי למצוא את המזון המתאים ביותר או ליצור קשר איתנו. 

כל עוד המזון מאוחסן במקום קריר ויבש ובצורה אטומה, המזון ישאר טרי לאחר פתיחתו. 

 אנו נותנים אחריות מלאה על המזון שלנו. לכן, במידה והכלב או החתול לא אוכלים את המזון שלנו ניתן להחזיר את השק ולקבל החזר כספי מלא. 

כמויות האכלה היומיות המומלצות מוצגות בטבלת האכלה על גבי השק. הטבלה מתחשבת במשקל הכלב ורמת האקטיביות. אולם כמויות האכלה עשויות להשתנות עקב פרמטרים נוספים ולכן תחילה יש להאכיל בהתאם לטבלה בימים הראשונים ולאחר מכן לשקול להעלות ולהפחית את הכמויות המצוינות במידה וניכר שינוי משמעותי במשקל. 

סקרנים ורוצים לשמוע עוד?