גוסבי פרסקו

פרסקו חתולים

הגנה דנטלית על בריאות הפה. טעם שאי אפשר להתעלם ממנו.

מגדירים את המזון הרטוב מחדש.

אנחנו כל הזמן שואפים לחדש את הקיים. זה בדיוק מה שעשינו עם המעדנים של פרסקו. פיתחנו מענה לכל סוגי החתולים מכל הגילאים ע״י שמירה על ערכים תזונתיים גבוהיים במיוחד. בנוסף, ידוע לכולם כי החתולים הם הרבה יותר בררנים ודורשים סטנדרט טעימות יוצא דופן. לכן פיתחנו שיטה חדשנית של ״בישול עצמי״- המעדנים מבושלים בתוך הציר של עצמם ללא הוספת חומרים מלאכותיים או משמרים, דבר אשר מעניק למעדן טעם נפלא ששום חתול לא יוכל לעמוד בפניו.

נגן וידאו

מגיע להם בדיוק מה שמגיע לנו

החתולים הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולכן מגיע להם להנות מתזונה העומדת בסטנדרטים של מזון לבני אדם. סדרת פרסקו מיוצרת במפעל למוצרי מזון עבור בני אדם- דבר המעיד על איכות הרכיבים ותהליך הייצור המוקפד. 

רכיבים שלא דומים לשום דבר אחר

מזון מתחיל ונגמר ברכיבים שלו. לא רק בסוג הרכיבים אלא במקורם ואיכותם. אנחנו אולי היחידים בעולם שמייצרים מזון רטוב מרכיבים שמקורם בים התיכון ובאוקיינוס האטלנטי אשר נחשבים לאכותיים יותר בהשוואה לרכיבים המגיעים מהמזרח הרחוק. 99% מהרכיבים הם טריים (פרט לתפוח ולאצות הדנטליות מיובשים) ובכך הערכים התזונתיים שלהם באים לידי ביטוי בצורה המיטבית. 

הכח של האצות

מזון רטוב ידוע כבעל נטייה לפתח בעיות בחלל הפה- חתיכות הבשר עלולות להתקע בין שיני החתול ולגרום לריקבון ועששת. כאשר פיתחנו את סדרת המעדנים שלנו לקחנו את התופעה הזאת בחשבון וייצרנו מענה לפתירתה- אצות ים. כל המעדנים בסדרת הפרסקו מכילים אצות ים בעלות האפקט הדנטלי אשר לא רק פותרות את בעיית הריקבון והעששת אלא תורמות לבריאות הפה והשיניים בפרט. בנוסף, האצות מכילות פרוביוטיקה התורמות להליך עיכול תקין על ידי צמצום החיידקים הרעים במעיים הבאים על חשבון החיידקים הטובים. 

שמירה על דרכי השתן

אחת הסיבות להיווצרות בעיות בדרכי השתן היא חוסר בשתייה מספקת במהלך היום, על אחת כמה וכמה במדינה חמה כמו שלנו. בשונה מכלבים, חתולים לא מקפידים לשתות בדרך כלל את כמות הנוזלים אשר לה הם זקוקים. מעדני פרסקו מספקים כמות נוזלים רבה המסייעים לשמירה ובקרה של פעילות תקינה של דרכי השתן תוך צמצום הסיכוי להתפתחות מחלות וזיהומים. 

לכל סוגי החתולים

אנחנו מציעים מגוון רחב של מעדנים בעלי מקורות חלבון שונים המציעים פתרונות לכל סוגי החתולים בכל שלבים החיים. כך, אנחנו בטוחים שגם החתול שלך יוכל להנות מהשפע שאנחנו מציעים!

פרסקו גורים- מפנקים אותם... כבר בשלב הראשון של החיים

סידרת הבוגרים- מעניקים להם אהבה כל החיים

סידרת הסטרלייז- שומרים על הטעם... ועל המשקל

פרסקו סניור- גם למבוגרים מגיע להתפנק... 🙂

עם קצת דגנים או ללא דגנים בכלל?

ניתן לחלק את סידרת פרסקו חתולים לשניים- מעדנים בעלי כמות קטנה של אורז ומעדנים ללא דגנים כלל. 

אז מה עדיף? תלוי בשני דברים: 

צורך בריאותי: המעדנים ללא דגנים מופחתים בפחמימות ועמילן בהשוואה למעדנים המכילים אורז אך בעלי אחוז שומן גבוה יותר. לכן, מעדנים המכילים אורז יטיבו יותר עם חתולים בעלי נטייה להשמנה בעוד שהמעדנים ללא דגנים מתאימים יותר לחתולים הסובלים מרמת סוכר גבוהה בדם. 

העדפה: המעדנים ללא דגנים מגיעים בצורת פטה (patè) בעוד שהמעדנים מופחתי דגנים מגיעים בצורת חתיכות (chunks). ידוע שחתול היא חיה מאד בררנית באוכל ויש שיעדיפו מרקם אחד על פני האחר. 

מעבר לכך, כל המעדנים בסידרה מספקים כמות נוזלים זהה לגוף ותורמים למניעת התייבשות ואת נזקיה.