גוסבייטס

ביס מהטבע

חטיפי גוסבייטס מהווים תזונה משלימה לכל סוגי הכלבים, בעיקר לבררנים מבניהם אשר זקוקים לחטיף איכותי למטרות בריאותיות ספציפיות. החטיפים מכילים רכיבים אשר נבחרו בקפדנות בכדי להיטיב עם בריאות הכלב שלך אך גם בכדי להעניק טעם יוצא דופן. החטיפים מתאימים לכל שימוש ובעיקר לסייע באימון ואילוף, כפרס על התנהגות טובה או כתמריץ.  

ההנאה שלהם היא הסיפוק שלנו!

מכיל 70% בשר טרי לטעם עשיר ומגרה. ללא תוצרי לוואי הבשר. 

 היפואלרגני. מתאים גם לכלבים הכי רגישים שיש. 

ללא גלוטן! ללא חומרים משמרים! ללא חומרי טעם וריח!                ללא תוספת סוכר!

0% דגנים. 100% טעם.

המטרה העיקרית בחטיפים שלנו היא ההנאה והעונג של הכלב שלך

 אך בנוסף ניתן לעשות בהם שימושים נוספים

אילוף בדרך אחרת

הרבה פעמיים כשמאלפים כלבים, אין כל צורך להשתמש באמצעי כפייה או ענישה אלא בתמריצים חיוביים בכדי להשיג את התוצאות הרצויות. אילוף מבוסס תגמולים היא גישה המבוססת על מחקרים מדעיים שאכן אפשר לאלף כל כלב מכל גזע וגיל במידה ונצליח לספק לו את צרכיו הפיזיולוגיים והריגשיים. חטיפי גוסבייטס בהחלט עשויים לעזור בתהליך האילוף והאימון בין אם כתמריץ חיובי או כפרס על התנהגות טובה. 

מאלפת: שיר חביב

בריאות הפה

בריאות הפה היא תנאי הכרחי לרווחה הכללית של הכלב ואכן, אנחנו רואים בחטיפים שלנו כאמצעי לסייע בך. צורת הכוכב של הסטיקים תורמת לניקוי שאריות מזון ופלאק בשיניים. בנוסף, גוסבייטס דנטל מכיל שמנים תמציות של צמחי מרפא כדי להגביר את הפעילות הדנטלית של החטיף ולתרום בנטרול ריחות רעים מהפה. 

כלבים עם רגישויות

 אי סבילות למזון או אלרגיות נגרמת כתוצאה מחוסר היכולת של הגוף לספוג או לעכל רכיבים מסוימים במזון ובחטיף או כתוצאה מתגובה לא נורמלית של מערכת החיסון כלפיהם. חטיפי גוסבייטס הינם היפואלרגניים שכן הם מכילים מגוון אלטרנטיבות של מקור חלבון איכותיים עבור כלבים רגישים (לרבות דגים וברווז) אשר עשויים לצמצם את הסיכויים להופעת הבעיות הללו. 

כלבים מבוגרים

 

כמו אצל בני האדם, גם כלבים עלולים לסבול בגילאים המתקדמים מהחלשות השיניים ושרירי הפה, דבר אשר עלול להוות קושי באכילת חטיפים בעלי מרקם קשה. כל חטיפי גוסבייטס מכילים כ-20% רטיבות ולכן בעלי מרקם מתאים גם עבור כלבים מבוגרים.