גוסבי אוריג׳ינל

שמים את החתול שלכם במרכז

טעם ואיכות כן הולכים ביחד

חתולים נחשבים כחיה מאד בררנית וכדי לגרום להם לאהוב את המזון היבש צריך לפגוע בול לטעם שלהם. בדרך כלל הטעימות באה על חשבון האיכות עם הוספת חומרי טעם וריח מלאכותיים. בסדרת האוריג’ינל פיתחנו נוסחה בריאה ואיכותית אשר לוקחת את כל הטוב מן הטבע בעלת טעמים עשירים אשר שום חתול לא יכול לעמוד בפניהם.

פירות וצמחי מרפא

המתכונים מכילים מגוון עשיר של פירות, ירקות וצמחי מרפא התורמים לחיזוק מערכת החיסון, והדם ובעלות רמות גבוהות של נוגדי חמצון.

מקור בריא של חלבון

כל המתכונים מכילים חלבון מבשר איכותי ומובחר (עוף, הודו, טונה וסלמון).

חומצות שומן

המזון שלנו מכיל דגים ושמן דגים העשירים בחומצות שומן (אומגה 3 ואומגה 6) ובעלי יחסים אופטימליים בניהם.

תוספת טאורין

תוספת טאורין (1200 מ״ג\ק״ג) חיונית לשמירה על פעילות הלב והדם ולראייה תקינה.

מענה לכל סוגי החתולים

הסידרה מכילה 8 מוצרים אשר נותנים מענה לכל סוגי החתולים ומכל הגילאים- גם לכאלה הדורשים מענה תזונתי ספציפי.

רכיבים טבעיים בלבד

ללא חומרים משמרים. ללא הנדסה גנטית. ללא חומרי טעם וריח. אך ורק רכיבים טבעיים!

חשיבות החלבון מן החי

בשונה מכלבים הנחשבים כאוכלי כל, תזונה בריאה של חתולים מבוססת בעיקר על בשר. רוב המזונות בשוק מכילים כמות גבוהה של חלבון מן הצומח -קטניות ודגנים- בעלי רמות גבוהות של זרחן ומגנזיום הגורמים לבעיות במעיים ןבדרכי השתן של החתול. בסדרת האוריג’ינל כל המזונות מכילים מעל 81%-92% חלבון מבשר איכותי ומובחר (עוף, הודו, טונה וסלמון) בעלי רמות נמוכות של זרחן ומגנזיום. זכרו- בשר איכותי מפחית משמעותית את הסיכון לפתח אלרגיות.

% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1
% 1

אחוז החלבון מן החי

מבינים את הצרכים של החתול שלך

אנחנו מאמינים כי הדרך להראות את האהבה כלפי החתולים היא לתת להם בדיוק את מה שהם צריכים. לכן כשפיתחנו את המזונות שלנו, ניתחנו מהם הבעיות או הצרכים הנפוצים ביותר בקרב החתולים וכיצד ניתן לתת להם מענה על ידי תזונה מתאימה.

* הניתוח מתבסס על השוואה בין מספר פרמטרים שונים. הערכים שהתקבלו אינם אלא יחסיים ומטרתם להציג מדרג איכותני של המזונות בהתאם לששת הפתרונות לבעיות או לצרכים הנ”ל. הפרמטרים הם: בעיות פרווה- רמת אומגה 3 והיחס בינה לבין אומגה 6. בעיות בדרכי השתן- רמת המתיונין, רמת הגלוקוזמין, כמות המינרלים. בקרה על המשקל- תכולה אנרגתית, רמת השומן, תכולת הסיבים התזונתיים. בעיות מעיים- נוכחות פרוביוטיקה ופרהביוטיקה במזון. היירבול- רמת הסיבים התזונתיים. הנקה\פעילות יתר- תכולה אנרגתית, רמת החלבון, רמת השומן.

פתרון להשמנת יתר

פתרון לבעיות מעיים

הנקה\פעילות יתר

פתרון לבעיות עור ופרווה

פתרון לבעיות בדרכי השתן