קולרים ספורטיבים

הכלי שלך לתקשורת מירבית עם הכלב

הקולרים הספורטיבים של H.S, פותחו ועוצבו על מנת לשפר ולהגיע לרמת חינוך ומשמעת גבוהה. מבנה הקולר מציג שילוב של חוליות שתוכננו בקפידה, ליצירת זווית הפונה כלפי פנים (עם קצוות מעוגלים) ושרשרת עם חוליות צפופות, אשר יחד מאפשרות הידוק מוגבל ותגובה מהירה ובכך להגיע לתוצאות מיידיות בתהליך האילוף.

התאמה אישית

חברת שפרנגר השקיעה מאמצים רבים בכדי לפתח קולרים אשר לא רק יביאו לכם את התוצאות הרצויות לאימון והאילוף אלא שיוכלו להתאים לכל כלב וכלב. הדבר מושג במבנה החוליות הייחודי המאפשר הפרדתם וחיבורם בקלות ובמהירות. מעבר לכך, הקולרים מגיעים במספר גדלים שונים של חוליות כדי שההתאמה תעשה לא רק על ידי היקף צאוורו של הכלב אלא גם לפי גודל הכלב ומידת כוחו. 

קולר אולטרה פלוס

בשונה מקולר הספורטיבי, הדוקרנים בקולרי האולטרה פלוס ארוכים יותר ולכן מתאימים גם לכלבים בעלי פרווה ארוכה וצפופה. 

בשל מבנה הקולר ונוקודות המגע שלו עם צוואר הכלב, הוא מייצר תחושת הרתעה (לא כאב) ובכך מסייע להפחית את המשיכות. לכן הקולר עשוי לחזק את השליטה של הבעלים גם על כלבים אגרסיבים בעלי מבנה גוף חזק. 

קולר ספורטיבי

הזיזים בקולר הספורטיבי קצרים יותר ובעלי מבנה ייחודי המתאימים יותר לכלבים בעלי פרווה קצרה.  

מבנה החוליות האלגנטי מעניק מראה דקורטיבי לכלב… ממש כמו תכשיט

עזרים נוספים

כל החוליות של הקולרים הספורטיבים מגיעים באורך אחיד של 2.5 ס״מ.

קליפס NECK TECH

ידית אחיזה

גדלים

קולרי האולטרה פלוס והקולרים הספורטיבים של שפרנגר מגיעים במספר  מידות וגדלים שונים בהתאם להיקף הצוואר של הכלב ומידת החוזק והאגרסיביות של הכלב. כל הגדלים המצוינים הם הגדלים הסטנדרטים של הקולרים כשהם יצאו מהמפעל. כמובן שניתן להרכיב או להסיר את החוליות במידת הצורך להתאמה מיטבית של הקולר על הכלב הספציפי שלך. 

קולרי אולטרה פלוס

  • 2.25 מ״מ- 41 ס״מ
  • 3.2 מ״מ- 58 ס״מ
  • 3.2 מ״מ + ידית- 54 ס״מ
  • 4 מ״מ- 63 ס״מ

ספורטיבים

  •  48 ס״מ, 60 ס״מ. (עובי החוליה קבוע).