״אנחנו מאמינים כי כשמדובר בכלבים ובחתולים שלנו, אין מקום לפשרות. לכן החזון שלנו הוא יצירת מתן מענה לכל צרכיהם ולתרום כמה שיותר לאהבה שלכם אליהם.״

דודי עזוז.

מנכ״ל

חשיבה אחרת...

העולם שלנו הופך לגלובלי יותר ויותר ואיתו גם שפע ההזדמנויות המוצעות לנו. אם בעבר היינו תלויים בידע מוגבל בכדי לתת מענה לבעיה כלשהו הרי שהיום הוא נגיש בכל מקום. יחד עם זאת, העולם הגלובלי יכול להיות מאד מבלבל. השוק למזון ולמוצרים לבעלי חיים פתח את שעריו גם למזון וציוד אשר אינם מעניקים מענה מלא לצרכיהם של הכלבים והחתולים ואף עלולים להזיק להם. כשמודבר בכלב או בחתול שלנו אנחנו שואפים לתת להם את המיטב, ממש כמו לילדים שלנו. היום, עם הידע והטכנולוגיה החדשים אנחנו יכולים להבטיח זאת. כשידע ואהבה ניפגשים, ניתן ליצור דברים נפלאים… וזה בדיוק מהות קיומנו. דודי סוכנויות בוחרת את המוצרים שלה בקפידה רבה מתוך מאות חברות ברחבי העולם בכדי להיטיב ולרצות את החברים שלכם על ארבע וכמובן אתכם.

כי בסופו של דבר, זה מה שחשוב באמת. 

אנחנו איתכם מההתחלה

 החלטתם לקחת את אהבה שלכם לבעלי חיים צעד אחד קדימה ולהפוך אותה למשימת חייכם? בין אם פתחתם חנות חיות חדשה, סיימתם בדיוק עכשיו קורס אילוף כלבים מקצועי או שהקמתם עמותה למענם… אנחנו פה בשבילכם. עם הניסיון הרב שלנו בתחום ועם הקשרים שיצרנו עם בעלי מקצוע אחרים לאורך השנים, אנחנו נדע לסייע לכם כבר בצעדים הראשונים שלכם בתחום המקצועי.